Spuštění nového webu

A je to tady!

Již dlouhou dobu se naše společnost rozhodovala o redesignu našich původních stránek, ale z důvodu nedostatku volného času k tomu došlo teprve až teď. Začátkem roku se náš tým rozrostl o nového kolegu, který dostal přímo za úkol web vytvořit. A tak se pracovalo a pracovalo a pracovalo…

Termín byl jasný. Datum spuštění musí být stůj co stůj 22.2.2022. Byla to pro všechny skutečná výzva. A protože máme rádi detail, musel být web dokonalý. Žádné volné víkendy nepřipadaly v úvahu….

A čas neúprosně běžel…. 

Sedíme u stolu a všichni se na sebe upřeně díváme. Je 22:05 hodin, 21.2.2022 a vše by se mělo již na hodin odehrát. Ano, zítra má nastat den “DÉ” a  má se přestřihnou slavností páska….

Den spuštění nového webu…

Právě je 22.2.2022, 22 hodin 21 minut a 17 sekund…. Tři, dva, jedna… Tradáááááááááááá! Prásk! Špunt vyletěl ze Šampáňa a místností se rozezněl jásot a tleskot…. Jóóóó…. Super….. Tak tohle jsme zvládli….

Ráno…..

Dnes je 23.2.2022 a celý tým se potutelně usmívá. Ano. Další mise splněna. Po nikoho malá, pro nikoho veliká. Ale dohromady víme, že jsme tým. Tým, co bere věci s vášní a vážně. Jen tak nám podnikání dává smysl… Jen tak se těšíme přetvářet cosi v něco dokonalého.

Ať už tedy chcete svého automobilového miláčka skvěle oživit či zachránit z nepříjemné situace, nebo postavit svůj vlastní raketoplán, jen tak jsme skutečně připraveni Vaše přání stoprocentně splnit….

Vítejte ve světě splněných přání. Vítejte v IronRam…